MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

komplexní řešení pro betonové podlahy

služby

1) Jeden dodavatel na vše – komplexní řešení pro realizátory betonových podlah.

2) Zajímavé ceny – nakupujeme kamionové množství a zároveň máme zajištěné zajímavé ceny u svých dodavatelů na základě toho jsme schopni poskytnout tyto ceny.

3) Velká úspora času a peněz – poptáváte pouze jednoho dodavatele na vše. Poptávkový formulář řeší okamžitou cenovou nabídku. Vše dorazí jednou dopravou. Generuje se jedna faktura. Poptávkový formulář najdete na poptávkový formulář

4) Kvalitní a rychlá komunikace – víme jak je rychlá a kvalitní komunikace důležitá, proto na ni klademe velký důraz.

5) Jednoduchý poptávkový systém – okamžitě generuje cenové nabídky. Nabídka Vám přijde na e-mail ve formátu PDF. Více na poptávkový formulář.

6) Tým MERKURO se rozvíjí společně se zákazníky – neustále hledáme, kde Vám můžeme usnadnit práci, jsme rádi když slyšíme Vaše připomínky a požadavky.

7) Statické výpočty do 24 hodin ZDARMA – odborně vytváříme optimalizované statické výpočty. Také zajišťujeme autorizační razítko.

8) Kvalitní materiály – Veškeré materiály odebíráme výhradně od českých výrobců. Materiály splňují veškeré technické a kvalitativní evropské normy a certifikace.

9) Výroba více druhů ocelových vláken – standardně vyrábíme typy vláken 35/105, 50/105, 60/105. Výrobní linky umožňují výrobu i jiných rozměrů. Připravujeme další možnosti.

10) Zkušební testy během výroby – namátkově zkoušíme vlákna zda splňují veškeré požadavky a specifika. Veškeré stroje jsou kalibrované a stále se kontrolují.

11) Mnoholetá zkušenost s výrobou z drátu – Společnost MERKURO spol. s.r.o. existuje na trhu již 19 let. Drát zpracováváme 8 let a stále rozšiřujeme výrobní program.

12) Zajišťujeme dopravu po celé ČR a SR – Stačí nám informace kdy a kde chcete danou zakázku doručit, my se už postaráme o to, aby vše bylo v daný čas na místě.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

podlahové vytápění nejen v domech a bytech

podlahové vytápění bytů

Proč se spokojit s průměrem? Můžete mít více!

Ve světě podlahového vytápění panuje mnoho mýtů a polopravd. Jedna z největších je ta, že plast vydrží v zemi stovky let, než se rozloží a tudíž délka záruky nehraje roli. Ale i když se plast ještě nerozloží, každá deformace nebo prasklina má totální vliv na funkčnost celého systému. A řekněte si, chcete po deseti letech kopat celou podlahu a měnit trubky podlahového systému? To co zalijete do betonu musí fungovat desítky let. Zde není prostor na kompromisy.

Společnost MULTIBETON® jako jediná na světě dává záruku, ke které se nikdo ani v nejmenším nepřiblíží. Délka 30-ti let je omezena směrnicí EU, např. Francie má ale výjimku a zde dává MULTIBETON® záruku 40 let. Zkuste se ptát svých potenciálních dodavatelů, proč Vám ji taky nenabídnou?

Od roku 1964, kdy zakladatel MULTIBETONU Dr. Feist vynalezl moderní podlahové vytápění, neměla společnost jedinou reklamaci. Přesto je každá a tedy i Vaše stavba po dobu deseti let pojištěna u společnosti AXA na 1 mil euro.

Myslíme si, že toto jsou argumenty proč je MULTIBETON® nejprogresivnější výrobce podlahové vytápění na světě. A jeden důležitý argument na závěr. Díky inovativnímu patentovanému způsobu pokládky, který vyvinul Dr. Ing. Kollmar, se jedná o řešení ekonomické. Pro MULTIBETON® platí, že za standardní cenu na trhu dostanete nejvyšší kvalitu, podpořenou extrémní zárukou. Nezapomeňte, že rozhodnutí, co budete mít v podlaze je nevratn.

Jako jediná firma v České Republice Vám dodáme prvotřídní Německou kvalitu za skvělou cenu. Na celý systém Vám poskytneme 30-ti letou záruku a pojištění Vaší stavby na 1000 000 EUR, po dobu 10 ti let! Životnost našeho podlahového vytápění je 150 let, což je až 6x více, než u jiných systémů na tuzemském trhu.

Každá stavba je jiná a každý zákazník požaduje něco jiného, proto styl naší práce je 100% individuální. Náš obchodní a technický tým Vám vše podrobně vysvětlí a vytvoří ideální návrh na vytápění Vašeho domu. Tak ať jsou zachovány především nízké provozní náklady a vysoká kvalita za příznivou cenu. Vytvoříme Vám profesionální studii a zrealizujeme kompletní pokládku od A do Z.

Neváhejte nás kontaktovat.

Dodáme Vám inovativní řešení 21. století
za skvělou cenu s Německou precizností.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

hřebíky do stavebnictví a na výrobu palet

hřebíky merkuro

Společnost MERKURO byla založena roku 1992, kdy se věnovala kompletní dodávce materiálu pro realizaci střechy. V roce 2004 se začala výhradně soustředit na spojovací materiál a také od té doby se stala výrobcem hřebíků. produkty sahá od základních hřebíku ocelových, přes lepenkové, pozinkované měděné a hliníkové až ke specializovaným hřebíkům pro paletové linky a pro pneumatické pistole.

Jsme jedna z mála firem v tomto odvětví s tak širokým portfoliem. Našimi stěžejními zákazníky jsou výrobci dřevěných palet a obalů, kteří používají jak hřebíky ve svitku pro pneumatické pistole, tak volně sypané hřebíky určené do paletovacích linek.

Nabízíme možnost ucelených dodávek jednotlivých typů a rozměrů, stejně jako servis a služby s hřebíky spojené. Můžete u nás např. pořídit pneumatické hřebíkovačky nejvyšší kvality ( zn. MAX resp. Montana) za skutečně mimořádné ceny.

hřebíky Merkuro