MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

komplexní řešení pro betonové podlahy

koncept ucelené dodávky

Přemýšleli jsme co Vám (realizátorům průmyslových podlah) ztěžuje práci nejvíce. Kde ztrácíte mnoho času, energie a peněz. Snažíme se na naší společnost dívat z Vašeho pohledu, tak aby jsme se Vám - naším zákazníkům nejvíce přizpůsobili.

Po rozebrání jednotlivých situací, s kterýma se setkáváte dnes a denně, které jsme také konzultovali s našimi dlouhodobými zákazníky jsme dospěli k závěru. Vytvořit společnost, která bude první v České a Slovenské republice s myšlenkou "KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ BETONOVÉ PODLAHY"
Při realizaci průmyslové podlahy potřebujete na místo stavby dodat nezbytné materiály od různých naprosto rozdílných dodavatelů - ocelové vlákna, kari sítě, vsypy, separační vrstvu, obvodovou dilataci, úhelníky apod.. To vše znamená několik dodavatelů, několik telefonátu, nepřeberné množství cenových nabídek, mnoho vypsaných objednávek, několik zajištění dopravy z různých koutů republiky, vše je jednoznačně znásobeno.

Jistě to znáte a proto se Vás ptáme:
Jak by se vám líbilo objednat veškeré materiály u jediné firmy jedinou objednávkou za stejných a dokonce i lepších finančních podmínek?
Myšlenka "KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ BETONOVÉ PODLAHY" TO PRÁVĚ ŘEŠÍ !
Materiály, které nevyrábíme nakupujeme u renomovaných českých výrobců kamionové odběry, dostáváme se tak na zajímavé rabaty, které dokážeme přenést dále a tím Vám ušetřit ne malé finanční prostředky.

Jsme přímí výrobci rozptýlené výztuže STAMIX již od roku 2009. Ocelové vlákna vyrábíme v několika možných rozměrech. Za rok 2011 jsme prodali přes 1000 tun vláken. Dále Vám ZDARMA připravujeme optimalizované statické studie a to s garancí do 24 hodin. Také vyrábíme například koncové pozinkované i černé úhelníky na míru.

Disponujeme velkými skladovacími prostory a flexibilním systémem expedice zásilek. Spolupracujeme za silným a dominantním dopravcem už několik let. Velkou výhodou může být fakt, že vše přijede na stavbu jedním autem. Máte přehled o veškerém materiálu a složení zajistíte ( nebo zajistíme my ) pouze jednou. Odpadá tak neustálé "hlídání" jednotlivých dopravců, kteří přijíždějí na stavbu v různých časových intervalech a kolikrát nenavazujících na sebe.

A to hlavní. Šetříme váš čas a energii, které můžete věnovat jiným důležitým věcem. Prosím seznamte se se škálou produktů, které jsme schopni nabídnout a pokud vás nabídka zaujme, vyzkoušejte nás v praxi. Věříme, že tak započne dlouhá a pevná spolupráce.

Tým Merkuro

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

podlahové vytápění nejen v domech a bytech

průmyslové podlahové vytápění

Investujete do svého podnikání?

Rozšiřujete svou firmu a rozhodli jste se postavit nebo renovovat halu?

Budete potřebovat partnery mnoha odvětví. Věříme, že i naše společnost Vám dokáže být užitečná. Máme inovativní metody a individuální přístup.
Říká se, že vše začíná od podlahy. Podlaha jako celek je složena z mnoha určujících a důležitých detailů. Pokud je podceníte, už se k nim nikdy nevrátíte.

O průmyslové podlaze Vám řekneme vše. Jak Vám bude sloužit, co vše může ukrývat. Neomezte ji jen na běžnou pojízdnou desku. Dokáže více. Mnohem více.
Dejte nám šanci navrhnout, jak bychom to pro Vás řešili my

Naše společnost

přímo vyrábí nebo ve velkém nakupuje materiály, které jsou pro realizaci Vaší průmyslové podlahy nezbytné. Zdarma vytvoříme statický výpočet, navrhneme materiálové řešení a v jednom balíčku doručíme na Vaší stavbu.

Výrazně tím ušetříte čas a peníze.

V každém regionu spolupracujeme s několika realizátorskými firmami, za nimiž stojí zkušenost a dobře odvedená práce. Můžeme Vám je doporučit, ale výběr bude na Vás.

Tím hlavním, čím můžeme být užiteční, je, že Vám umožníme stavět levně a kvalitně. S veškerými zárukami. To se dnes cení. Věřte, s námi to jde.

Představte si multifunkční podlahu. Podlahu, do které ukryjete technologie, pro něž byste hledali místo jinde v rámci stavby. U zdí, kde Vás budou ubírat o místo, u stropu, kde bude náročná instalace i údržba.

Představte si teplo, o kterém nevíte, pouze je cítíte. Představte si podlahu, která toto teplo ukrývá a nabízí zároveň. Představte si řešení 21. století. Řešení pro Vaši halu.

My Vám je nabízíme.

Při každé takové investici investor často hledá správný poměr mezi vstupními a provozními náklady.
K tomu požaduje dostatečný komfort, dlouhou životnost a minimální údržbu.

Ale je takový systém, který Vám umožní při rozumných investičních možnostech vytvořit podmínky vhodné pro Váš záměr?

Při provozních nákladech, které nebudou komplikovat Vaši konkurenceschopnost?

Při údržbě, na kterou nebudete muset najímat četu lidí?

Samozřejmě, že ano. Je to systém Vám šitý na míru. A ten Vám pomůžeme najít.
Je mnoho řešení. My těžíme ze zkušeností. Nasloucháme vašim potřebám a respektujeme Vaše požadavky.

Máte blízko ke dřevu? Je Vám blízké moderní řešení v podobě tepelného čerpadla?

Tím začneme, v této fázi nejsou důležité značky komponentů. Prvotní je najít směr, kterým se chcete vydat Vy.
Víme, že najdeme systém vhodný pro Váš záměr, rozhodnutí bude ovšem na Vás.

Zpravidla jsou dvě cesty, kterými se můžete vydat při realizaci vytápění průmyslových hal.

  • Nízké pořizovací náklady
  • Komfort prostředí
  • Provozní náklady
  • údržba
  • Vyšší pořizovací náklady
  • Komfort prostředí
  • Provozní náklady
  • údržba

Jak to obecně funguje?

Projektant celé stavby navrhne systém vytápění na základě zvyklostí nebo svých osobních zkušeností.
Každá firma Vám udělá cenovou nabídku na pořízení tohoto systému.

Dobrá firma Vám udělá cenovou nabídku a spočítá provozní náklady.

Naše firma pracuje

tak, že Vám navrhneme řešení a spočítáme náklady na investici, provoz a údržbu v průběhu desetiletí. Vy máte právo znát veškerá tato čísla. V průběhu dalších let se tak nedočkáte žádných nepříjemných překvapení. Se vším můžete počítat již na začátku a to je nesmírně důležitá volba.

Souhlasíte?

Za svou práci přebíráme plnou zodpovědnost, proto Vám poskytneme záruku po dobu 30-ti let.

Nejsme každá firma.

Budeme potěšeni, když nás budete Kontaktovat. Nezávazně a velmi rádi přijedeme na konzultaci kamkoliv v rámci celé ČR a SR.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

hřebíky do stavebnictví a na výrobu palet

hřebíky merkuro

Společnost MERKURO byla založena roku 1992, kdy se věnovala kompletní dodávce materiálu pro realizaci střechy. V roce 2004 se začala výhradně soustředit na spojovací materiál a také od té doby se stala výrobcem hřebíků. produkty sahá od základních hřebíku ocelových, přes lepenkové, pozinkované měděné a hliníkové až ke specializovaným hřebíkům pro paletové linky a pro pneumatické pistole.

Jsme jedna z mála firem v tomto odvětví s tak širokým portfoliem. Našimi stěžejními zákazníky jsou výrobci dřevěných palet a obalů, kteří používají jak hřebíky ve svitku pro pneumatické pistole, tak volně sypané hřebíky určené do paletovacích linek.

Nabízíme možnost ucelených dodávek jednotlivých typů a rozměrů, stejně jako servis a služby s hřebíky spojené. Můžete u nás např. pořídit pneumatické hřebíkovačky nejvyšší kvality ( zn. MAX resp. Montana) za skutečně mimořádné ceny.

hřebíky Merkuro