MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

komplexní řešení pro betonové podlahy

koncept ucelené dodávky

Přemýšleli jsme co Vám (realizátorům průmyslových podlah) ztěžuje práci nejvíce. Kde ztrácíte mnoho času, energie a peněz. Snažíme se na naší společnost dívat z Vašeho pohledu, tak aby jsme se Vám - naším zákazníkům nejvíce přizpůsobili.

Po rozebrání jednotlivých situací, s kterýma se setkáváte dnes a denně, které jsme také konzultovali s našimi dlouhodobými zákazníky jsme dospěli k závěru. Vytvořit společnost, která bude první v České a Slovenské republice s myšlenkou "KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ BETONOVÉ PODLAHY"
Při realizaci průmyslové podlahy potřebujete na místo stavby dodat nezbytné materiály od různých naprosto rozdílných dodavatelů - ocelové vlákna, kari sítě, vsypy, separační vrstvu, obvodovou dilataci, úhelníky apod.. To vše znamená několik dodavatelů, několik telefonátu, nepřeberné množství cenových nabídek, mnoho vypsaných objednávek, několik zajištění dopravy z různých koutů republiky, vše je jednoznačně znásobeno.

Jistě to znáte a proto se Vás ptáme:
Jak by se vám líbilo objednat veškeré materiály u jediné firmy jedinou objednávkou za stejných a dokonce i lepších finančních podmínek?
Myšlenka "KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ BETONOVÉ PODLAHY" TO PRÁVĚ ŘEŠÍ !
Materiály, které nevyrábíme nakupujeme u renomovaných českých výrobců kamionové odběry, dostáváme se tak na zajímavé rabaty, které dokážeme přenést dále a tím Vám ušetřit ne malé finanční prostředky.

Jsme přímí výrobci rozptýlené výztuže STAMIX již od roku 2009. Ocelové vlákna vyrábíme v několika možných rozměrech. Za rok 2011 jsme prodali přes 1000 tun vláken. Dále Vám ZDARMA připravujeme optimalizované statické studie a to s garancí do 24 hodin. Také vyrábíme například koncové pozinkované i černé úhelníky na míru.

Disponujeme velkými skladovacími prostory a flexibilním systémem expedice zásilek. Spolupracujeme za silným a dominantním dopravcem už několik let. Velkou výhodou může být fakt, že vše přijede na stavbu jedním autem. Máte přehled o veškerém materiálu a složení zajistíte ( nebo zajistíme my ) pouze jednou. Odpadá tak neustálé "hlídání" jednotlivých dopravců, kteří přijíždějí na stavbu v různých časových intervalech a kolikrát nenavazujících na sebe.

A to hlavní. Šetříme váš čas a energii, které můžete věnovat jiným důležitým věcem. Prosím seznamte se se škálou produktů, které jsme schopni nabídnout a pokud vás nabídka zaujme, vyzkoušejte nás v praxi. Věříme, že tak započne dlouhá a pevná spolupráce.

Tým Merkuro

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

podlahové vytápění nejen v domech a bytech

podlahové vytápění bytů

Proč se spokojit s průměrem? Můžete mít více!

Ve světě podlahového vytápění panuje mnoho mýtů a polopravd. Jedna z největších je ta, že plast vydrží v zemi stovky let, než se rozloží a tudíž délka záruky nehraje roli. Ale i když se plast ještě nerozloží, každá deformace nebo prasklina má totální vliv na funkčnost celého systému. A řekněte si, chcete po deseti letech kopat celou podlahu a měnit trubky podlahového systému? To co zalijete do betonu musí fungovat desítky let. Zde není prostor na kompromisy.

Společnost MULTIBETON® jako jediná na světě dává záruku, ke které se nikdo ani v nejmenším nepřiblíží. Délka 30-ti let je omezena směrnicí EU, např. Francie má ale výjimku a zde dává MULTIBETON® záruku 40 let. Zkuste se ptát svých potenciálních dodavatelů, proč Vám ji taky nenabídnou?

Od roku 1964, kdy zakladatel MULTIBETONU Dr. Feist vynalezl moderní podlahové vytápění, neměla společnost jedinou reklamaci. Přesto je každá a tedy i Vaše stavba po dobu deseti let pojištěna u společnosti AXA na 1 mil euro.

Myslíme si, že toto jsou argumenty proč je MULTIBETON® nejprogresivnější výrobce podlahové vytápění na světě. A jeden důležitý argument na závěr. Díky inovativnímu patentovanému způsobu pokládky, který vyvinul Dr. Ing. Kollmar, se jedná o řešení ekonomické. Pro MULTIBETON® platí, že za standardní cenu na trhu dostanete nejvyšší kvalitu, podpořenou extrémní zárukou. Nezapomeňte, že rozhodnutí, co budete mít v podlaze je nevratn.

Jako jediná firma v České Republice Vám dodáme prvotřídní Německou kvalitu za skvělou cenu. Na celý systém Vám poskytneme 30-ti letou záruku a pojištění Vaší stavby na 1000 000 EUR, po dobu 10 ti let! Životnost našeho podlahového vytápění je 150 let, což je až 6x více, než u jiných systémů na tuzemském trhu.

Každá stavba je jiná a každý zákazník požaduje něco jiného, proto styl naší práce je 100% individuální. Náš obchodní a technický tým Vám vše podrobně vysvětlí a vytvoří ideální návrh na vytápění Vašeho domu. Tak ať jsou zachovány především nízké provozní náklady a vysoká kvalita za příznivou cenu. Vytvoříme Vám profesionální studii a zrealizujeme kompletní pokládku od A do Z.

Neváhejte nás kontaktovat.

Dodáme Vám inovativní řešení 21. století
za skvělou cenu s Německou precizností.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

hřebíky do stavebnictví a na výrobu palet

hřebíky merkuro

Společnost MERKURO byla založena roku 1992, kdy se věnovala kompletní dodávce materiálu pro realizaci střechy. V roce 2004 se začala výhradně soustředit na spojovací materiál a také od té doby se stala výrobcem hřebíků. produkty sahá od základních hřebíku ocelových, přes lepenkové, pozinkované měděné a hliníkové až ke specializovaným hřebíkům pro paletové linky a pro pneumatické pistole.

Jsme jedna z mála firem v tomto odvětví s tak širokým portfoliem. Našimi stěžejními zákazníky jsou výrobci dřevěných palet a obalů, kteří používají jak hřebíky ve svitku pro pneumatické pistole, tak volně sypané hřebíky určené do paletovacích linek.

Nabízíme možnost ucelených dodávek jednotlivých typů a rozměrů, stejně jako servis a služby s hřebíky spojené. Můžete u nás např. pořídit pneumatické hřebíkovačky nejvyšší kvality ( zn. MAX resp. Montana) za skutečně mimořádné ceny.

hřebíky Merkuro