MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

komplexní řešení pro betonové podlahy

o společnosti

Společnost MERKURO byla založena v roce 1992, v té době se věnovala dodávce produktů pro realizaci střechy a posléze výrobě hřebíků, činnosti, které se věnuje i v současnosti.

Od roku 2009 jsme rozšířili naše portfolio o výrobu rozptýlené výztuže do betonu s obchodním názvem STAMIX. V současnosti je naše produkce 1000 tun ročně, oproti minulému roku jsme prodej zvýšili trojnásobně. A to díky kvalitě našeho produktu, který vykazuje jedny z nejlepších fyzikálních vlastností ve srovnání s ostatními výrobky na našem trhu. Využíváme pouze osvědčené české výrobce drátu, každá tuna, která přijde k nám do závodu je certifikovaná. Navíc při výstupní kontrole provádíme zkoušky na speciálním trhacím stroji, abychom měli jistotu, že k zákazníkovi jde skutečně top kvalita - výztuž s průměrnou pevností v tahu 1100 Mpa.

Rozptýlená výztuž je certifikovaný výrobek, jsme majiteli CE certifikátu č.1020-CPD - 070036941 dle EN 14889-1:2006. Každým rokem je u nás prováděná kontrolní činnost ze Stavebního zkušebního ústavu, výsledkem je pak detailní zpráva o dohledu nad certifikovaným výrobkem.

Rádi bychom našim zákazníkům vycházeli vstříc i dále, naslouchali jejich potřebám a proto nyní přicházíme s konceptem ucelené dodávky, o kterém se můžete dočíst dále.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

podlahové vytápění nejen v domech a bytech

podlahové vytápění bytů

Proč se spokojit s průměrem? Můžete mít více!

Ve světě podlahového vytápění panuje mnoho mýtů a polopravd. Jedna z největších je ta, že plast vydrží v zemi stovky let, než se rozloží a tudíž délka záruky nehraje roli. Ale i když se plast ještě nerozloží, každá deformace nebo prasklina má totální vliv na funkčnost celého systému. A řekněte si, chcete po deseti letech kopat celou podlahu a měnit trubky podlahového systému? To co zalijete do betonu musí fungovat desítky let. Zde není prostor na kompromisy.

Společnost MULTIBETON® jako jediná na světě dává záruku, ke které se nikdo ani v nejmenším nepřiblíží. Délka 30-ti let je omezena směrnicí EU, např. Francie má ale výjimku a zde dává MULTIBETON® záruku 40 let. Zkuste se ptát svých potenciálních dodavatelů, proč Vám ji taky nenabídnou?

Od roku 1964, kdy zakladatel MULTIBETONU Dr. Feist vynalezl moderní podlahové vytápění, neměla společnost jedinou reklamaci. Přesto je každá a tedy i Vaše stavba po dobu deseti let pojištěna u společnosti AXA na 1 mil euro.

Myslíme si, že toto jsou argumenty proč je MULTIBETON® nejprogresivnější výrobce podlahové vytápění na světě. A jeden důležitý argument na závěr. Díky inovativnímu patentovanému způsobu pokládky, který vyvinul Dr. Ing. Kollmar, se jedná o řešení ekonomické. Pro MULTIBETON® platí, že za standardní cenu na trhu dostanete nejvyšší kvalitu, podpořenou extrémní zárukou. Nezapomeňte, že rozhodnutí, co budete mít v podlaze je nevratn.

Jako jediná firma v České Republice Vám dodáme prvotřídní Německou kvalitu za skvělou cenu. Na celý systém Vám poskytneme 30-ti letou záruku a pojištění Vaší stavby na 1000 000 EUR, po dobu 10 ti let! Životnost našeho podlahového vytápění je 150 let, což je až 6x více, než u jiných systémů na tuzemském trhu.

Každá stavba je jiná a každý zákazník požaduje něco jiného, proto styl naší práce je 100% individuální. Náš obchodní a technický tým Vám vše podrobně vysvětlí a vytvoří ideální návrh na vytápění Vašeho domu. Tak ať jsou zachovány především nízké provozní náklady a vysoká kvalita za příznivou cenu. Vytvoříme Vám profesionální studii a zrealizujeme kompletní pokládku od A do Z.

Neváhejte nás kontaktovat.

Dodáme Vám inovativní řešení 21. století
za skvělou cenu s Německou precizností.

MERKURO spol. s r.o.
Přerovecká 130, 747 95 Opava-Suché Lazce
tel./fax: +420 553 654 291
merkuro@merkuro.cz, www.merkuroindustry.cz

hřebíky do stavebnictví a na výrobu palet

hřebíky merkuro

Společnost MERKURO byla založena roku 1992, kdy se věnovala kompletní dodávce materiálu pro realizaci střechy. V roce 2004 se začala výhradně soustředit na spojovací materiál a také od té doby se stala výrobcem hřebíků. produkty sahá od základních hřebíku ocelových, přes lepenkové, pozinkované měděné a hliníkové až ke specializovaným hřebíkům pro paletové linky a pro pneumatické pistole.

Jsme jedna z mála firem v tomto odvětví s tak širokým portfoliem. Našimi stěžejními zákazníky jsou výrobci dřevěných palet a obalů, kteří používají jak hřebíky ve svitku pro pneumatické pistole, tak volně sypané hřebíky určené do paletovacích linek.

Nabízíme možnost ucelených dodávek jednotlivých typů a rozměrů, stejně jako servis a služby s hřebíky spojené. Můžete u nás např. pořídit pneumatické hřebíkovačky nejvyšší kvality ( zn. MAX resp. Montana) za skutečně mimořádné ceny.

hřebíky Merkuro